• -10,00 zł
Czego nie powie Masa o polskiej mafii
  • Czego nie powie Masa o polskiej mafii

Czego nie powie Masa o polskiej mafii

39,90 zł
29,90 zł Zniżka 10,00 zł

Premiera 07/10/2015. Wysyłka od 30/09/2015.

Ilość

 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

Więcej Informacji

Wojciech Sumliński bezkompromisowo powraca z kolejną solidną dawką dyskomfortu, ujawniając skrzętnie ukrywane fakty o prawdziwej polskiej mafii – fakty, o których nie chciał mówić „Masa” wyjaśniający swoje milczenie w wywiadzie dla Onet.pl:

 „ - W czasie rządów Lecha Kaczyńskiego doszło do likwidacji WSI. Służb, do których "Pruszkowa" nawet nie chciał Pan porównywać. Mówił Pan: "przy nich to my byliśmy mafia trzepakowa".

- Cała ta esbecja, ludzie z WSI...

- Jakie mają dziś wpływy?

- Nieograniczone. Tylko dziś nie latają jako wywiad, tylko jako biznesmeni. Kliki układowe, kolesiostwa, przyjaźnie zawarte w wojsku, na szkoleniach, wyjazdach. Z pełnym dostępem do służb, CBŚ, CBA. Dziś mówimy o nich "szara strefa", a w następnym dziesięcioleciu powiemy wprost: mafia.

- Na czym polega ich siła?

- Mają haki na wszystkich. Ta cała stara esbecja, WSI, może roztoczyć przed każdym czerwony dywan do gigantycznej kariery. Haki na polityków, którzy przecież są upier... w tym gównie od karku po pięty. Czemu oni nie chcieli weryfikacji? Rozliczeń komuny? Wchodzimy już w politykę, ale przynajmniej wiem, dlaczego krzyczano o Okrągłym Stole, że to zdrajcy.

- Grupa pruszkowska robiła niezłe interesy z WSI. Dlaczego nie zgodził się Pan zeznawać na ten temat?

- Powiedziałem Mierzewskiemu wprost, że nie powiem ani słowa. Nie chcę z nimi zadzierać. Uwierzcie mi, żaden program świadka koronnego by mi nie pomógł. Pewnie komuś się kiedyś wszystko znudzi i powie, jak to wyglądało. Zanim go upier..., to będzie sensacja na całą Polskę. Wspomnicie moje słowa.”

Przedpremierowa sprzedaż najnowszej książki Wojciecha Sumlińskiego pt. „Czego nie powie Masa o polskiej mafii", która jest prequelem dla bestsellera "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego".Czytelnikom, którzy zakupią książkę w przedsprzedaży w naszym sklepie internetowym przed premierą - 7 października -  będzie ona wysyłana w okresie od 1 do 6 października, wraz z dedykacją autora oraz bonusem w postaci audiobooka książki „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego" w znakomitej interpretacji Jerzego Zelnika.
Promocyjne egzemplarze książki, wraz z bonusem, oferujemy w cenie 28,00 zł + koszty wysyłki.