Książki

Książki
Książki
Audiobooki
Audiobooki
Pakiety
Pakiety
Zestawy
Zestawy
Kalendarze
Kalendarze
Infolinia
Infolinia
509 831 618

Ostatnio przeglądane

Promocja! Z Mocy Nadziei Zobacz większe

Z Mocy Nadziei

Z Mocy nadziei to (po „Z mocy bezprawia”) druga autobiograficzna powieść prześladowanego przez służby specjalne znanego dziennikarza śledczego, który odsłaniał sieć mafijnych interesów z udziałem najważniejszych osób w państwie i zapłacił za to wysoką cenę. W książce autor ukazuje również wątek śmierci bł. księdza Jerzego Popiełuszki, której badaniu poświęcił znaczną część swojego życia.

Więcej szczegółów

22,90 zł brutto

-17,00 zł

39,90 zł brutto

Więcej informacji

Z Mocy nadziei to (po „Z mocy bezprawia”) druga autobiograficzna powieść prześladowanego przez służby specjalne znanego dziennikarza śledczego, który odsłaniał sieć mafijnych interesów z udziałem najważniejszych osób w państwie i zapłacił za to wysoką cenę. W książce autor ukazuje również wątek śmierci bł. księdza Jerzego Popiełuszki, której badaniu poświęcił znaczną część swojego życia. To historia walki o prawdę i jednocześnie niezwykłej podróży w głąb siebie – historia, która wciąż trwa.

Zapraszam na fanpage’a na Facebook’u poświęconego tej właśnie książce – facebook.com/zmocynadziei

Więcej informacji na temat tej książki znajdą Państwo na mojej stronie - "Z mocy nadziei. Thriller, który pisze życie..."
Autor: Wojciech Sumliński
Wydawca: Wojciech Sumliński Reporter
Okładka: miękka
Ilość stron: 390
ISBN: 978-83-938942-0-8
Data premiery: 23 stycznia 2014