ZESTAW ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNY 1
  • ZESTAW ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNY 1

ZESTAW ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNY 1

39,90 zł

Niebezpieczne związki Donalda Tuska + Kalendarz szary

Ilość

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka

Więcej Informacji

NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI DONALDA TUSKA

Wojciech Sumliński, najbardziej inwigilowany dziennikarz śledczy w Polsce i Tomasz Budzyński, major Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, w swojej najmocniejszej książce odsłaniają nam niebezpieczne związki Donalda Tuska z niemieckim wywiadem, światem służb specjalnych i mafijnym półświatkiem. Starannie przygotowane 300 stron rzetelnie zebranych i aż dotąd opatrzonych klauzulą najwyższej tajności informacji dotyczących jednego z najważniejszych europejskich polityków od kilkudziesięciu lat ogrywającego kluczową rolę w wydarzeniach, które miały i wciąż mają wielki wpływ na polską rzeczywistość.
Rzetelnie napisana książka, którą czyta się jak thriller polityczny, lecz na którą składają się zweryfikowane fakty, ujawniająca porażającą, a zupełnie nieznaną opinii publicznej prawdę o ludziach na szczytach władzy.

KALENDARZ SZARY

Oddajemy w Państwa ręce pierwsze wydanie kalendarza Wydawnictwa WSR – nie byle jakiego kalendarza. Oprócz treści, które tradycyjnie znajdują się w podobnych publikacjach, Czytelnicy znajdą w nim unikalne odniesienia do najważniejszych wydarzeń w roku oraz do książek Wydawnictwa - odniesienia stanowiące zapis obranej przez nas drogi, zgodnej nie tylko z dewizą: „nie poddawaj się nigdy - bo zawsze może zdarzyć się wszystko”, ale też z dokonanym odkryciem, że już samo przebywanie na właściwej ścieżce jest wartością, bo to droga zmienia człowieka - nie cel.Ujawniając ponure cienie i zachwycające blaski obranej przez nas drogi poznaliśmy najprostszą z prawd - że nigdy nie wiemy, co czeka nas za zakrętem - i odkryliśmy, jak bardzo w podróży przydatny jest kompas – bo bez kompasu prędzej czy później zawsze zajdziemy z kursu. I właśnie tym, zdobytym podczas długiej wędrówki, doświadczeniem pragniemy się z Państwem podzielić.
Niniejszym życzymy Drogim Czytelnikom, by publikacja ta, dodatkowo wzbogacona wspaniałymi, zawierającymi ukryte przesłanie, grafikami znamienitego rysownika Andrzeja Krauze zabrała Państwa w pełną refleksji pasjonującą podróż i sama w sobie stała się Kompasem - który nie tylko ostrzega przed zejściem z kursu, ale też pokazuje, skąd przybyliśmy i dokąd zmierzamy.

Poniżej kalendarz interaktywny: 
http://sumlinski.com.pl/kalendarz.html

Do poprawnego działania potrzebna jest wtyczka adobe flash: http://www.adobe.com/go/getflashplayer/

Kolejne strony otwierają się za pomocą strzałek na klawiaturze.