Książki

Książki
Książki
Audiobooki
Audiobooki
Pakiety
Pakiety
Zestawy
Zestawy
Kalendarze
Kalendarze
Infolinia
Infolinia
509 831 618

Ostatnio przeglądane

Promocja! Z Mocy Bezprawia Zobacz większe

Z Mocy Bezprawia

„Z Mocy Bezprawia, Thriller który napisało życie...", to opowieść o wielomiesięcznej inwigilacji przez służby specjalne III RP dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego, jego bliskich i przyjaciół.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

22,90 zł brutto

-17,00 zł

39,90 zł brutto

Więcej informacji

„Z MOCY BEZPRAWIA. THRILLER, KTÓRY NAPISAŁO ŻYCIE, to opowieść o wielomiesięcznej inwigilacji przez służby specjalne III RP dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego, jego bliskich i przyjaciół.

Autor bez ogródek odsłania sieć mafijnych interesów z udziałem najważniejszych osób w państwie, pisze o wielkich korporacjach i fundacjach, których jedynym celem było wyłudzenie z kasy publicznej setek milionów złotych, o rosyjskich i ukraińskich zabójcach, którzy za miejsce swych spotkań obrali polski Sejm, o tajnych interesach ludzi Wojskowej Służby Informacyjnej i o ich wpływie na losy poszczególnych osób i całego kraju. Przy okazji Sumliński ujawnia prawie nikomu nieznane kulisy najgłośniejszej a zarazem najbardziej tajemniczej zbrodni politycznej PRL – zabójstwa księdza Jerzego Popiełuszki.”

Więcej informacji na temat tej książki znajdą Państwo na mojej stronie - "Z mocy bezprawia. Thriller, który napisało życie"
Autor: Wojciech Sumliński
Wydawca: Wydawnictwo FRONDA
Okładka: miękka
Ilość stron: 400
ISBN: 978–83–62268–28–03
Data premiery: 19 września 2011