• Obniżka
Kalendarz szary
  • Kalendarz szary

Kalendarz szary

49,90 zł
9,99 zł Zniżka 39,91 zł
Ilość

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka

Więcej Informacji

Oddajemy w Państwa ręce pierwsze wydanie kalendarza Wydawnictwa WSR – nie byle jakiego kalendarza. Oprócz treści, które tradycyjnie znajdują się w podobnych publikacjach, Czytelnicy znajdą w nim unikalne odniesienia do najważniejszych wydarzeń w roku oraz do książek Wydawnictwa - odniesienia stanowiące zapis obranej przez nas drogi, zgodnej nie tylko z dewizą: „nie poddawaj się nigdy - bo zawsze może zdarzyć się wszystko”, ale też z dokonanym odkryciem, że już samo przebywanie na właściwej ścieżce jest wartością, bo to droga zmienia człowieka - nie cel.


Ujawniając ponure cienie i zachwycające blaski obranej przez nas drogi poznaliśmy najprostszą z prawd - że nigdy nie wiemy, co czeka nas za zakrętem - i odkryliśmy, jak bardzo w podróży przydatny jest kompas – bo bez kompasu prędzej czy później zawsze zajdziemy z kursu. I właśnie tym, zdobytym podczas długiej wędrówki, doświadczeniem pragniemy się z Państwem podzielić.
Niniejszym życzymy Drogim Czytelnikom, by publikacja ta, dodatkowo wzbogacona wspaniałymi, zawierającymi ukryte przesłanie, grafikami znamienitego rysownika Andrzeja Krauze zabrała Państwa w pełną refleksji pasjonującą podróż i sama w sobie stała się Kompasem - który nie tylko ostrzega przed zejściem z kursu, ale też pokazuje, skąd przybyliśmy i dokąd zmierzamy.

Poniżej kalendarz interaktywny:

http://sumlinski.com.pl/kalendarz.html

Do poprawnego działania potrzebna jest wtyczka adobe flash: http://www.adobe.com/go/getflashplayer/

Kolejne strony otwierają się za pomocą strzałek na klawiaturze.